Ekmeğin İçerisinden Takma Yarım Damak Çıktı.

Ekmeğin içerisinden takma yarım damak çıktı… Yaşlı kadın: ‘2 milyar diyorlar dişe, sahibi gelip alsın’
Ekmeğin içerisinden takma yarım damak çıktı
-Damak yüzünden kocasından azar işiten kadın; ‘Dişin sahibi gelsin dişini buradan alsın’

MUĞLA – Muğla’nın Seydikemer ilçesinde bir vatandaşın sabah kahvaltısı için sofraya koyduğu ekmeğin içinden takma yarım damak çıktı. Ekmeğin içinden çıkan damağı görünce şok yaşayan aile, ‘Dişin sahibi gelsin dişini buradan alsın’ diye çağrı yaptı.
Edinilen bilgilere göre, İlçeye bağlı Yayla Karaçulha Mahallesi’nde, çiftçilik ile uğraşan Gülümser Töngül sabah kahvaltısını hazırlayıp, evinin yanındaki ahıra giderek koyunlar ilgilenmeye başladı. O saatlerde uyanan eşi Hüseyin Töngül ise kahvaltıya konan ekmeği böldüğünde takma diş görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Olayı anlamaya çalışan, ve eşinin takma dişini ekmeğin içerisine koyabileceğini düşünen Töngül, dışarıda koyunlar ile ilgilenen eşinin yanına giderek, ‘Takma dişini neden ekmeğin içerisine koyuyorsun’ diyerek kızdı. Takma dişleri ağzında olan Gülümser Töngül’de, büyük bir şaşkınlıkla eve girerek ekmeği incelemeye başladı. Aile ekmeğin içerisinde çıkan takma dişlerin kendisine ait olmadıklarını ve ekmek fırınında çalışan bir kişiden düşmüş olabileceğini düşündü.
‘Takma dişin sahibi gelip dişini alsın. Diş taktırmak 2 bin TL’ dedi.
Gazetecilere açıklama yapan Gülümser Töngül; ‘Bu diş ekmeğin içinden çıktı. Kahvaltı yapacağız sabah. Bende koyunlara bakıyordum, eşim geldi bana kızdı, dişini neden ekmeğin içine koydun. Bende ‘Ekmeğin içine diş mi konurmuş’ dedim. Bende eve geldim ekmeğin içinde diş var. Fakat benim dişim ağzımda, bu diş ekmeğin içinden çıktı. İlk defa böyle bir şey başımıza geldi. Çocuklarda eşimde ekmek getiriyor, ekmeğinde nereden geldiğini tam olarak bilmiyorum. Dişin sahibi dişini aramasın, diş taktırmak 2 bin TL. Dişin sahibi gelsin dişini buradan alsın. Dişi koyduğu yerden düşmüş olabilir’ şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.