Muğlasporlu Eski Futbolcular Çoban Ateşi Yaktı

Muğlaspor Futbolcular Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdurrahman Uçar, Mehmet Alpez, Faruk Ondu, Taşkın Yımaz kurul olarak Muğlaspor Yönetimine aday olduklarını açıkladılar. Toplantıda konuşma yapan Abdurrahman Uçar, ’28 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olağan genel kurulu için bir bütün olarak çalışmalara başladık. Yönetim kuruluna aday olmak için çalışmalarımızı genişletiyoruz.’ dedi. Muğlaspor yönetimine geldikleri zaman kurumsal bir yönetim meydana getireceklerini dile getiren Uçar, ‘Bir futbol kulübünün nasıl yönetilmesi gerektiğini tüm Muğla’ya göstereceğiz. Ayrıca 1975 ruhu ile beraber hedefine ulaşan bir takım kuracağız.’ diye konuştu.

BAŞKAN ADAYI PAZARTESİ GÜNÜ AÇIKLANACAK

Taşkın Yılmaz ise yaptığı konuşmada, başkanın kimin olacağının önemli olmadığını dile getirdi. Yılmaz, ‘Başkan adayımızı 28 Mayıs Pazartesi günü açıklayacağız. Bizler birey olarak bakmıyoruz bu konuya. Kulübün eski günlerine geri dönmesi için çabalıyoruz’ diye ifade etti.

‘DUR DEME ZAMANI GELDİ’

Yönetim kurulu üyelerinden Mehmet Alpez, ‘Sizlerin gurur duyabileceği bir yönetim oluşturuyoruz. Çok ciddi mesafe kat ettik. Bizleri gelecek yıllar çok büyük tehlikeler bekliyor. Bunun için arkadaşlarımızla çoban ateşi yaktık. Alt yapısından futbolcu üreten bir kulüp olacağız. Şeffaf olmak istiyoruz. Biz nefer olarak bunun bir parçasıyız. Artık bu gidişata dur deme zamanı geldi’ dedi.

Alpez diğer başkan adayı Mutlu Çelik ile ilgili soruya ise, ‘Muğlaspor üyeleri kimi takdir ederse yönetim onların olsun. Mutlu bizim takım arkadaşımız. Mutlu hakkında yorum yapmam. O bizim takımımızda forma giydi. Kendisine başarışar diliyorum.’ diye konuştu.

‘MUĞLASPOR SAYGINLIĞINI TEKRAR KAZANMALI’

Abdurrahman Uçar, Muğlaspor’u tehlikeli bir sürecin beklediğini ifade ederek, ‘Muğlaspor ile ilgili çok iyi sözler duymuyoruz. Muğlaspor çok düzgün bir kulüptü. Bunu tekrar inşaa etmek istiyoruz. Kulbümüzün tekrar eski saygınlığına kavuşması gerekiyor’ diyerek sözlerini tamamladı. – MUĞLA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.