At Binicisini Kuyuya Attı

At binicisini kuyuya attı

MUĞLA – Muğla’da önündeki kuyuyu görünce ürken at binicisini kuyuya attı. Yaralı olarak kurtarılan Kazakistan uyruklu 33 yaşındaki Cung Ali İbrahimov Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Muğla’nın Menteşe ilçesi Yeniköy Mahallesinde öğrenci ve at eğiticisi olduğu öğrenilen Kazakistan uyruklu Cung Ali İbrahimov, Yeniköy Mahallesindeki tarlada atı ileilerlerken, at önündeki kuyuyu fark etti. Bir anda duran atın üzerindeki İbrahimov dengesini kaybederek yaklaşık 10 metrelik içinde su bulunmayan kuyuya düştü.
112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar sonrası olay yerine Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, AFAD ve 112 Acil ambulansı sevk edildi. İtfaiye ve AFAD ekipleri tarafından kuyuya merdiven ve sedye indirildi. Sedyeye bağlanan İbrahimov yaklaşık bir saatlik çalışmanın ardından çevresi beton ile örülü dar kuyudan yaralı olarak kurtarıldı. Kazakistan uyruklu İbrahimov 112 ambulansı ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.