İlçe Emniyet Müdürü, İntihar Etmek İsteyen İnşaat İşçisini Böyle İkna Etti: Kaymakam Telefonda Bekliyor Ayıp Olmasın

Muğla’nın Menteşe ilçesinde bir inşaata çıkarak intihar girişiminde bulunan İlhan Y., Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın ‘Kaymakam telefonda seni bekliyor, ayıp olmasın gel konuş’ demesi ile ikna edildi.

AİLEVİ SEBEPLERDEN DOLAYI İNTİHAR ETMEK İSTEDİ

Olay Muğla’nın Menteşe İlçesinde gerçekleşti. Ailevi sebeplerden dolayı bunalıma giren inşaat işçisi İlhan Y., bir inşaatın en üst katına çıkarak intihara teşebbüs etti. Bu sırada olayı gören vatandaşlar durumu 112 ve polis ekiplerine bildirdi.

İnşaat İşçisi İlhan Y.

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OLAY YERİNE GELDİ

Olay yerine gelen Muğla polisi tarafından şahsa, ‘ilçe emniyet müdürü seninle konuşmaya geliyor’ denildi. Ardından Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ile görüştükten sonra çatıya çıktı. İlçe emniyet müdürü şahsın intihara teşebbüs nedenini öğrenmesinin ardından şahsa, ‘Kaymakam Bey maddi manevi ne problemi varsa gideririz dedi’ diye konuştu.

TELEFONU ALACAĞI SIRADA KOLUNDAN YAKALADI

Vatandaşı tüm sıkıntılarının giderilebileceğine ikna eden Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz son çare olarak, ‘Kaymakam telefonda seni bekliyor. Bekletmek ayıp olur, gel konuş’ dedi. İnşaat işçisi İlhan Y. Kaymakam Caner Yıldız ile görüşmek için telefonu alacağı sırada İlçe Emniyet Müdürü Y.’yi kolundan yakaladı. Ardından işçi Y., emniyet müdürünün kollarında aşağıya indirildi. İlhan Y., Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde müşade altına alındı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.