Muğla Mehmet Kocadon’dan Miting Gibi Adaylık Başvurusu

Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Kocadon’un adaylık açıklamasına yoğun bir katılım olurken, bazı gençlerin ‘Varlığında her zaman işçi ve emekçinin dostu oldun büyük başkan’ yazılı tişört giymesi dikkat çekti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, eşi Hülya Kocadon ile birlikte, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı için bugün il merkezine geldi. Başkan Kocadon’a, destekçilerinin bulunduğu 50 araçlık bir konvoy Bodrum’dan il merkezine kadar eşlik etti. Muğla’da ise Kocadon’u, yaklaşık 2 bin kişi meşalelerle karşıladı. Bazı gençlerin, ‘Varlığında her zaman işçi ve emekçinin dostu oldun büyük başkan’ yazılı tişört giydiği görüldü. Başkan Kocadon, CHP Muğla İl Başkanlığına gelerek, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na adaylık dosyayı teslim etti. Ardından beraberindeki Zeybekoğlu ile birlikte parti binası önünde açıklama yaptı.

Açıklaması sıklıkla En büyük başkan bizim başkan ve Gönüllerin başkanı sloganlarıyla kesilen Kocadon, şunları söyledi

Sadece CHP’lilerin değil, Muğla’da yaşayan bütün halkımızın oylarına talibim. Muğla’mız çok büyük. Büyüklüğünden kaynaklanan, zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Daha fazla gelir getirmek için her türlü mücadeleyi yapmaya söz veriyorum. Damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Ben bu damdan düştüm. Seçilen her belediye başkanıma, meclis üyelerime ve muhtarlarımın gelirlerini söz veriyorum geri vereceğim. Muğla’mızı seçilmişlerle yöneteceğiz. Kapalı kapılar arkasında hiçbir hesabım yok. Meydanlardan ve sokaklardan gelerek kazanacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.