Muğla-Mhp Muğla Milletvekili Adaylarını Tanıttı -Hd

MHP Muğla milletvekili adaylarını tanıttı

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Muğla İl Başkanlığı, 24 Haziran’daki genel seçim öncesinde, 7 Muğla milletvekili adayını düzenlediği toplantıyla özgeçmişleriyle partililelere tek tek tanıttı.

MHP Muğla milletvekili adaylarının tanıtımı için parti binasında toplantı düzenlendi. Toplantıya 7 milletvekili adayı katıldı. MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, yaptığı konuşmada seçimlerde yine kilit parti olacaklarını ve Cumhur İttifakı’nın sandıktan başarı ile çıkacağını söyledi. Korkmaz, Kim ne yapmaya çalışırsa çalışsın, hangi kirli ve karanlık hesabın içinde olursa olsun, Türkiye’yi tarihin gerisine düşürmeye güçleri ve nefesleri yetmeyecektir. Milliyetçi hareket geçmişte olduğu gibi bugün de ülkenin bekasının koruyucusu ve güvencesi olarak yerini alacaktır diye konuştu.

Cumhur İttifakı içinde seçimlerde yerini alacak olan MHP’de, listelerin hazırlanmasından sonra milletvekili adaylarının da belli olduğunu dile getiren Başkan Korkmaz, sözlerini şöyle sürdürdü

Milliyetçi hareket kadroları ile milletvekili adayları ile Türkiye’nin çimentosudur. Varlığı ve bütünlüğü ile milletimizin gönlünde yer tutan, birlik ve beraberliğimizin teminatı MHP kadroları dün olduğu gibi bugünde üzerine düşen milli görevleri yerine getirmeye hazırdır. Geçmişte vatanı kurtarmak için sergilenen milli uyanış, bugün yine bir beka tehdidi altında ülkemizi yeniden kurtuluşa taşıyacak iradeyi ortaya koyacaktır. Ülkemizin karşı karşıya kaldığı sıkıntıları dikkate aldığımızda Cumhur İttifakı’nın temelinde şekillenen tarihi ve milli mutabakata aziz milletimizin destek vereceğini düşünüyorum.

Başkan Korkmaz’ın konuşmasının ardından milletvekili adayları Mehmet Erdoğan (mevcut milletvekili) Hacı Çelik (doktor), Salih Soykan (avukat), Hüseyin Kaan Kürşat Gönül (danışman), Ertuğrul Avcı (madenci), Serkan Şafak (işadamı) ve Temel Irmak (gazeteci) partililere tanıtıldı. Adaylar, teşkilat üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.