Süper Loto Talihlisi 26,1 Milyon Liralık İkramiyesini Aldı

Milli Piyango İdaresince yapılan Süper Loto çekilişinde 26 milyon 181 bin 291 lira 75 kuruş kazanan talihli, ikramiyesini avukatı aracılığıyla aldı. Milli Piyango Loto Daire Başkanı Murtaza Çakır, Süper Loto’daki söz konusu ikramiyenin Muğla’nın Bodrum ilçesine isabet ettiğini hatırlattı.

MAKİNEYE OYNATMIŞ

Talihlinin Süper Loto’yu 48300076 nolu bayiden oynadığını belirten Çakır, ‘Kişi altı kolonu makineye sen seç yöntemiyle oynatmış. Bugün avukatı geldi bileti ibraz etti. Komisyon incelemesinden sonra ödeme işlemi yapıldı.’ dedi.

TALİHLİ BODRUM’DA YAŞIYOR

Talihlinin avukatı Meryem Çankaya, talihlinin emekli, 2 çocuk sahibi olduğunu ve Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşadığını söyledi. Talihlinin çeşitli projeleri olduğunu belirten Çankaya, ikramiyeyi bunları gerçekleştirmek ve yatırım yapmak için kullanacağın dile getirdi.

‘HEMEN HER HAFTA OYNUYORMUŞ’

Çankaya, talihlinin yaratıcı bir zekaya sahip olduğunu ifade ederek, ‘Talihli bana, ‘para birilerini delirtiyorsa evet yanlış yola sapabilirler ama ben onlardan olmayacağım’. dedi. Talihli, sonucu serin kanlı karşıladı. Hemen hemen her hafta Süper Loto oynuyormuş. Görmüş geçirmiş biri. Acil bir şeyi yok, yapılması gereken günlük rutinlerini yaptıktan sonra projelerini gerçekleştirmeyi düşünüyor.’ şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.