Yelken: Otokar Tirhandil Kupası 2018 Kış Trofesi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Otokar Tirhandil Kupası 2018 Kış Trofesi, son etabı olan altıncı ayak yarışlarının ardından ödül töreni ile sona erdi.

Türkiye Yelken Federasyonu programında yer alan ve Era Yelken Kulübü tarafından düzenlenen yarışlara, 14 tekne katıldı. Bodrum’da yapılan tekne türlerinden biri olan tirhandilleri tanıtmanın da amaçlandığı organizasyonun son etabı, 20 millik Bodrum-Çökertme rotasındaki mücadele ile tamamlandı.Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Muğla, Son Dakika Muğla Haberleri, Bodrum Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Bodrum, Son Dakika Bodrum Haberleri.

Oldukça çekişmeli geçen yarışların ardından ödül töreni düzenlendi.

6. ayak yarışlarında birinci olan ‘Gargantua’ isimli teknenin ekibi, genel sıralamada da birinci sırada yer aldı.

Genel sıralamada ‘Hızır’ adlı teknenin ekibi ikinci ve ‘Alice’ isimli teknenin ekibi de üçüncü oldu. Yarışçılara kupa ve katılım belgeleri, organizasyon yetkilileri ve Otokar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil Ünver tarafından verildi.

Tirhandil Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Erdem Ağan törende yaptığı konuşmada, ‘Yarışlar çok çekişmeli geçti. Kazasız yarışları tamamladık. Emeği geçen tirhandil sevdalıları teşekkür ediyorum.’ ifadelerini kullandı.Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Muğla, Son Dakika Muğla Haberleri, Bodrum Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Bodrum, Son Dakika Bodrum Haberleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.